У Вінниці відновлюють не завершені ремонтні роботи в багатоповерхівках

11 березня 2022, 12:56

У Вінницькій міській територіальній громаді відновлюють роботи з капітальних ремонтів конструктивних елементів в багатоквартирних будинках, які були розпочаті до початку військового вторгнення російських окупантів в Україну. Це ті роботи, які проводять як на умовах співфінансування з мешканцями, так і для будинків, де створені ОСББ, і які обрали ремонт інженерних мереж по програмі підтримки об’єднань співвласників.

«Наразі ми відновлюємо ремонтні роботи дахів, інженерних мереж, герметизуємо міжпанельні стики, лагодимо ліфти та облаштовуємо пандуси. Це ті роботи, які були розпочаті до війни з Росією. Не завершити їх буде неправильно, адже жителі чекають на виконання цих робіт. Поки жодних ремонтів на інших об’єктах розпочинати не будемо, очікуємо завершення військових дій в Україні», - розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Нагадаємо, що з початку року, до початку війни Росії проти України, у семи вінницьких багатоповерхівках відремонтували інженерні комунікації, в одному висотному будинку провели капремонт ліфта.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради