У Вінниці відбувся чемпіонат міста з веслувального слалому

08 лютого 2022, 09:27

Днями у Вінницькій міській територіальній громаді пройшов відкритий чемпіонат міста з веслувального слалому «Відкриття сезону». Змагання відбулись на водно-веслувальній базі «Динамо» в мікрорайоні Сабарів. Чемпіонат присвятили пам'яті учасників бойових дій, загиблих в республіці Афганістан та на території інших держав.

Веслувальний слалом - це різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, яку визначають порядком розташування воріт. Їх виставляють на річці з порогом або на спеціально облаштованому каналі. Швидкість потоку води має бути не менше 2 м/с. Змагання проводяться на дистанції довжиною 250-400 м.

У чемпіонат міста з веслувального слалому взяли участь 45 вихованців Міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. Спортсмени змагались у чотирьох класах човнів.

«Як тільки зійшов лід, на річці Південний Буг розпочалися тренування наших слаломістів. До цього півтора місяця вони займалися лише у спортивному залі. Наразі вінницькі спортсмени готуються до наступних змагань. Адже 18-20 лютого відбудеться Відкритий чемпіонат області з веслувального слалому «Відкриття сезону». Потім спортсмени готуватимуться до всеукраїнських змагань. У квітні пройде Кубок України з веслувального слалому. Його розіграють у місті Богуславі, Київської області. Щороку наші спортсмени там посідають призові місця», - каже головний суддя чемпіонату міста з веслувального слалому Богдан Яблонський.

За результатами змагань серед класу човнів С-1-Ч перемогу здобув Валентин Комар. Першість серед учасників класу човнів К-1-Ж отримала Наталія Нелюбій. Серед човнів К-1-Ч перше місце посів Денис Артюнін, серед С-1-Ж – Яна Омельчук.

Переможці та призери чемпіонату отримали кубки, медалі та подарунки від комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його