У Вінниці відбудеться фінальний захід-презентація архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома»

09 вересня 2021, 14:37

17 вересня у саду музею М. Коцюбинського відбудеться презентація проєктів другого (фінального) туру відкритого архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома».

Метою цього конкурсу є розробка найкращої проєктної пропозиції ревіталізації території музею М. М. Коцюбинського з облаштуванням громадського простору на прилеглій території. Нагадаємо, що з квітня по червень 2021 року 18 команд, які подали заявки на участь, працювали над виконанням завдання першого туру. На перший тур конкурсу надійшло 9 проєктів. 17 липня відбулося засідання журі, під час якого визначили трьох учасників, які пройшли у другий тур та двох учасників, які не пройшли далі, але отримають заохочувальні премії. З 19 по 30 липня у холі міської ради була представлена виставка проєктів, створених у першому турі. А команди-фіналісти продовжили розробляти та деталізувати свої ідеї перевтілення конкурсного простору.

16 вересня знову відбудеться засідання журі архітектурного конкурсу, де визначать результати другого туру. Наступного дня, 17 вересня, у саду Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського відбудеться фінальний захід-презентація конкурсних проєктів фіналістів. На подію зможуть потрапити усі охочі за умовою попередньої реєстрації, початок запланований на 11:00. Зареєструватись на захід можна за посиланням: https://forms.gle/ez4zcui4rVEKDvUn9

Під час заходу організатори та представники журі розкажуть про те, як тривав конкурс. А команди, які пройшли до фіналу, представлять свої проєкти та відповідатимуть на питання аудиторії.

В результаті реалізації конкурсного проєкту сад музею Коцюбинського, площа з пам'ятником і дитячий майданчик, що розташовані поряд, отримають новий вигляд та будуть об’єднані спільною концепцією. Цей простір може стати не тільки сучасною зоною для відпочинку, а й концептуальною туристичною локацією, що буде знайомити відвідувачів з постаттю літератора. Стежити за новинами архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» можна за посиланням: https://www.facebook.com/KotsiubynskyisHome.

Довідка: Замовник архітектурного конкурсу – департамент містобудування та архітектури Вінницької міської ради.

Організатори – КП «Інститут розвитку міст», департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, департамент культури Вінницької міської ради, Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського.

Конкурс проводиться за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für іnternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Геопортал Вінниці

У сервісі можна залишити звернення щодо різних питань життєдіяльності міста