У Вінниці відбудеться фінальний захід-презентація архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома»

09 вересня 2021, 14:37

17 вересня у саду музею М. Коцюбинського відбудеться презентація проєктів другого (фінального) туру відкритого архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома».

Метою цього конкурсу є розробка найкращої проєктної пропозиції ревіталізації території музею М. М. Коцюбинського з облаштуванням громадського простору на прилеглій території. Нагадаємо, що з квітня по червень 2021 року 18 команд, які подали заявки на участь, працювали над виконанням завдання першого туру. На перший тур конкурсу надійшло 9 проєктів. 17 липня відбулося засідання журі, під час якого визначили трьох учасників, які пройшли у другий тур та двох учасників, які не пройшли далі, але отримають заохочувальні премії. З 19 по 30 липня у холі міської ради була представлена виставка проєктів, створених у першому турі. А команди-фіналісти продовжили розробляти та деталізувати свої ідеї перевтілення конкурсного простору.

16 вересня знову відбудеться засідання журі архітектурного конкурсу, де визначать результати другого туру. Наступного дня, 17 вересня, у саду Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського відбудеться фінальний захід-презентація конкурсних проєктів фіналістів. На подію зможуть потрапити усі охочі за умовою попередньої реєстрації, початок запланований на 11:00. Зареєструватись на захід можна за посиланням: https://forms.gle/ez4zcui4rVEKDvUn9

Під час заходу організатори та представники журі розкажуть про те, як тривав конкурс. А команди, які пройшли до фіналу, представлять свої проєкти та відповідатимуть на питання аудиторії.

В результаті реалізації конкурсного проєкту сад музею Коцюбинського, площа з пам'ятником і дитячий майданчик, що розташовані поряд, отримають новий вигляд та будуть об’єднані спільною концепцією. Цей простір може стати не тільки сучасною зоною для відпочинку, а й концептуальною туристичною локацією, що буде знайомити відвідувачів з постаттю літератора. Стежити за новинами архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» можна за посиланням: https://www.facebook.com/KotsiubynskyisHome.

Довідка: Замовник архітектурного конкурсу – департамент містобудування та архітектури Вінницької міської ради.

Організатори – КП «Інститут розвитку міст», департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, департамент культури Вінницької міської ради, Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського.

Конкурс проводиться за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für іnternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Геопортал Вінниці

У сервісі можна залишити звернення щодо різних питань життєдіяльності міста