У Вінниці відбудеться чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях

14 вересня 2021, 12:27 (Відредаговано 14 вересня 2021, 12:28)

Понад 400 спортсменів зі всієї України приїдуть до Вінниці на чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Він проходитиме на кількох локаціях. 16 вересня спортсмени змагатимуться на території школи №16, 17 вересня у школі №4, 18 вересня у школі №3. А 19 вересня о 10:00 естафета пройде на Європейській площі. Про подробиці змагань, сьогодні, 14 вересня, розповіли організатори.

«Чотири дні у Вінниці буде чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Цього разу він проходитиме в місті. Я прошу вінничан не дивуватися, якщо вони побачать на вулицях Вінниці багато спортсменів, які швидко пересуватимуться. Цього разу вулиці під час спортивних подій не перекриватимуть. Хочу зазначити, що протягом року наше місто приймає більше 50 різних чемпіонатів України», - каже голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях у місті відбудеться за ініціативи вінничанина, члена національної збірної країни, чемпіона України Тараса Рачука. Він і буде головним суддею чемпіонату.

«У нас зареєструвалося 412 спортсменів із 20 областей України. Уже завтра вони почнуть прибувати до нашого міста. Власне, протягом чотирьох днів, змагання проходитимуть у історичних частинах міста: на Єрусалимці, Європейській площі та Майдані Незалежності. Найбільш яскравим буде останній день змагань. Він проходитиме у серці нашого міста – на Європейській площі», - додав Тарас Рачук.

Як розповіли організатори, на змаганнях використовуватиметься сучасна система фіксації результатів. Це дасть змогу учасникам безконтактно проходити повз контрольні пункти, які обладнані електронною станцією.

Середня довжина дистанції складатиме близько 3,5 кілометра, на що учасникам знадобиться 14-15 хвилин. Серед численних спортсменів, участь братимуть: члени національної збірної, призери та чемпіони європейських юнацьких першостей, чемпіони та призери Чемпіонату світу серед ветеранів.

«У змаганнях братимуть участь спортсмени віком від 12 і до 75 років, а можливо і старші. Також до змагань долучиться спортсмен, який виборов індивідуальні ліцензії на Всесвітніх іграх у США», - додав заступник головного судді чемпіонату України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях Юрій Басюк.

Організатори запрошують усіх охочих прийти та підтримати спортсменів. Даталі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=IOoFQfUmZJw

Теми