У Вінниці в житловому масиві «Сонячний» влаштували зовнішнє освітлення

12 березня 2022, 09:54 (Відредаговано 12 березня 2022, 09:56)

У Вінницькій міській територіальній громаді щороку проводяться роботи з влаштування додаткового зовнішнього освітлення. А у воєнний час освітлення вулиць вкрай необхідне задля безпеки містян та тих, хто з настанням темноти і особливо під час комендантської години патрулює Вінницю. В житловому масиві «Сонячний», що на Тяжилові, завершили монтаж 47 світлодіодних світильників на ділянці протяжністю майже 2 км.

Роботи по влаштуванню зовнішнього освітлення на житловому масиві «Сонячний» проводило підприємство «Промавтоматика Вінниця».
«У нас було багато звернень від мешканців цього масиву. Власне роботи ми розпочали ще в минулому році. А цьогоріч продовжили: влаштували майже 2 км мереж зовнішнього освітлення із встановленням 47 світлодіодних світильників. Крім того, змонтували контури заземлення згідно вимог проєктно-кошторисної документації. Решту робіт плануємо продовжити вже в наступному році» - розповів директор департаменту міського господарства міської ради Віталій Місецький.

Віталій Місецький додає, що система зовнішнього освітлення вулиць є важливою безпековою складовою в житті будь-якої громади. А у воєнний час це особливо необхідно. Адже військові, тероборона і силовики цілодобово патрулюють Вінницю. І під час комендантської години вуличне освітлення важливе не лише для безпеки самих мешканців, але і якісної роботи правоохоронців та контролю за територіями.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради