У Вінниці в приватному секторі заасфальтували ділянку вулиці Квітучої

26 жовтня 2021, 09:23

На ділянці вулиці Квітучої завершився капітальний ремонт дороги. Тут заасфальтували 360 метрів від будинку №30 до №41. Роботи проводили на умовах співфінансування.

Щороку у Вінниці проводиться певний обсяг робіт для розвитку інфраструктури приватного сектору: прокладають мережі водопостачання та каналізації, асфальтують дороги. Роботи проводять на умовах співфінансування. Така співпраця з мешканцями триває уже понад 10 років.

8.JPGПершою в цьому році на умовах дольової участі з мешканцями заасфальтували вулицю Юрія Курія, що в районі олійножирового комбінату. Тут заасфальтували майже півкілометра дороги. Майже 1000 квадратних метрів новенького асфальту поклали під час капітального ремонту Пластового тупика на Старому місті. Також завершили ремонт на вулицях Гагаріна, Суворова, Смірнова та інших.

Директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк розповів, що наразі завершуються роботи по капітальному ремонту ділянки вулиці Квітучої. «Раніше тут була дорога зі щебню та відсіву, а під час капітального ремонту тут заасфальтували 360 метрів дороги, укріпили узбіччя», – каже Юрій Семенюк.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради