У Вінниці триває капремонт вул. Данила Нечая – встановлюють освітлення

05 серпня 2021, 09:49 (Відредаговано 06 серпня 2021, 11:22)

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжується капітальний ремонт другої черги вулиці Данила Нечая. Наразі ведуться роботи по заміні старих мереж зовнішнього освітлення на сучасні. Уже встановили 26 опор для ліхтарів. І далі копають траншеї, де прокладуть футляри для мереж зовнішнього освітлення.

Вулиця Данила Нечая – це головна вулиця мікрорайону Старого міста і виїзд з Вінниці у Тиврівському напрямку. Комплексний капітальний ремонт цієї магістралі розпочали у 2019 році. Тоді ж оновили першу ділянку протяжністю понад 1,2 км від вулиці Московської до вулиці Федорова.

У 2020 році роботи були призупинені у зв’язку із пандемією COVID-19. Цього року їх відновили. Загалом комплексним ремонтом мають оновити 2 км шляху. Ділянка від вулиці Московської до вулиці Дубовецької матиме чотири смуги дорожнього руху. А від вул. Дубовецької до вул. Брацлавської - три. З обох сторін дороги облаштують велосипедні доріжки.

«Роботи на об’єкті розпочали у 2019 році від межі міста в напрямку центру. Нині працюємо над реалізацією другої черги проєкту. Облаштовуємо відокремлені пішохідні зони. Згодом встановимо шість світлофорів, зробимо освітлення пішохідних переходів. Вже традиційно облаштуємо сучасні павільйони для очікування громадського транспорту з тактильною плиткою. Замінимо мережу зовнішнього освітлення, наразі роботи тривають і вже влаштовано 26 опор», - розповів в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Також Юрій Семенюк додав, що під час капремонту на вулиці Данила Нечая облаштують зливоприймальні решітки для відведення талої води та опадів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради