У Вінниці триває капремонт інклюзивного дитячого майданчика у Вишенському парку

28 жовтня 2022, 10:06 (Відредаговано 28 жовтня 2022, 12:45)

У Вінниці на початку жовтня почався капітальний ремонт інклюзивного майданчика на території Вишенського парку.

За словами директора департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрія Семенюка, цей майданчик для дітей з особливими потребами свого часу був першим в Україні і аналогів йому не було.

“Щодня Збройні Сили України відстоюють право наших дітей на майбутнє. Ми ж робимо все можливе тут, на місці. Цей дитячий майданчик - це реальна можливість соціалізації для дітей з обмеженими фізичними можливостями, оскільки вони можуть спілкуватися та гратися з однолітками. Для цього тут облаштовані спеціальні об'єкти, які розвивають дрібну моторику та створюють малюкам настрій. Проект став можливий завдяки збору коштів Лідерського волонтерського руху, які взяли на себе основні витрати”, - зазначив Юрій Семенюк.

Будівельники вже облаштували паркан, поклали щебеневу основу на “підлогу” території та продовжують монтувати різні елементи - пісочницю, гірки, ігрові панелі, гойдалки та каруселі для дітей.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради