У Вінниці триває благодійний аукціон на поштовий блок з «бойовим гусаком-льотчиком»

21 жовтня 2022, 10:56

20 жовтня у Вінниці стартував благодійний онлайн-аукціон, кошти з якого спрямують на придбання зимових спальних мішків українським воїнам на передовій. Він триватиме до суботи включно, а єдиним лотом є ексклюзивний блок марок «Бойовий гусак-льотчик. Вартові українського неба».

Укрпошта на замовлення Офісу туризму Вінниці виготовила лише чотири марочних блоки із зображенням бойового льотчика-гусака – за мотивами роботи вінницької майстрині Наталії Дремлюги, яка відома за серією ляльок-гусаків.

На знак вдячності від громади один із цих маркових блоків Офіс туризму Вінниці через Командування Повітряних Сил ЗСУ передасть Вадиму «Karayа» – військовому льотчику, який збив ворожі дрони й ракети, а після пошкодження літака катапультувався на Вінниччині, попередньо відвівши його від населеного пункту. Ще один блок поповнив експозицію Музею української марки ім. Якова Балабана у Вінниці, який днями відновив свою роботу.

Володарем ексклюзивного поштового блоку може стати будь-хто з потенційних благодійників і поціновувачів сучасних українських марок, взявши участь в онлайн-аукціоні та запропонувавши найбільшу ціну. Ці кошти через Фонд громади «Подільська громада» передадуть для придбання зимових спальних мішків українським воїнам на передовій.

На ранок 21 жовтня найбільша ставка становила 3800 грн. Аукціон триватиме до 23:59 22 жовтня. Свої ставки учасники оголошують в коментарях під дописом на офіційній туристичній сторінці Visit Vinnytsia за посиланням https://cutt.ly/9B0fSba . Мінімальний крок збільшення ставки – 200 грн.

Урочиста церемонія погашення поштової марки з «бойовим гусаком-льотчиком» відбулася у Вінниці 20 жовтня. Як це було, читайте і дивіться в репортажі на офіційному туристичному сайті міста.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Земельні торги (у формі аукціону)

Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу земельної ділянки.

Анонси аукціонів

Оренда та приватизація нерухомого майна