У Вінниці триває акція «За чисте довкілля». Вже прибрали близько 30 ділянок приватного сектора – Асоціація органів самоорганізації населення

27 березня 2023, 12:24

Толока «За чисте довкілля» – триває. Її головна мета – поліпшення екологічного стану та естетичного вигляду територій. Адже чистота і охайність вулиць, скверів, парків, прибережних смуг тощо – залежить не лише від щоденної праці комунальних служб, а й від бажання самих мешканців робити місто ще більш привабливим та комфортним.

«Здійснювати генеральне прибирання напередодні Великодня давня українська традиція. Мова не лише про оселі, а й простір навколо. Що таке бути дбайливими господарями на своїй землі жителі приватного сектору Вінниці знають не з чуток. Позаяк щороку активно долучаються до акцій із благоустрою територій. Цей – не став винятком. Скажу більше, усі учасники весняних толок зазначають, хочуть зробити ще більше та якісніше, щоб після Перемоги наші Захисники та Захисниці могли повернутися у чисте та доглянуте місто», – ділиться голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук.

Зокрема, днями в межах акції «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля», разом із мешканцями мікрорайону до роботи дружно взялися курсанти Вінницького Вищого професійного училища ЛДУ БЖД. Наводили лад на вулиці Генерала Арабея.

За кілька годин зібрати більше сотні мішків із непотребом. «Чого лишень не доносять до смітників наші мешканці. Різноманіття неприємно вражає, – каже одна із учасниць акції. – Мабуть, після сьогоднішнього прибирання багато, хто із молоді замислиться наскільки важливою є екологічна культура і розпочне її виховувати у собі».

А студенти Вінницького коледжу мистецтв ім. М. Леонтовича своєю чергою долучилися до прибирання прибережно-захисної смуги р. Південний Буг, де спільно із молоддю, наводила лад, зокрема, депутатка міської ради Антоніна Іващук.

Серед рекордсменів за кількістю учасників були також весняні толоки у мікрорайоні Сабарів на вулиці Юрія Левади та у мікрорайоні Олійножирового комбінату. Прикладом, в останній взяла участь депутатка міської ради Алла Власюк та близько 50 небайдужих мешканців. У результаті, улюблені зони відпочинку на вулицях С. Олійничука та В. Семенця набули привабливішого вигляду.

Усе зібране сміття було вивезено силами працівників КУП «ЕкоВін».

«Нагадаємо, квартальні комітети розгорнули активну роботу з благоустрою вже на початку березня. Наразі вдалося прибрати вже понад 30 % від запланованих площ. Вони різнилися як за розміром, так і рівнем засміченості. Втім, результат усюди єдиний – порядок у нашому спільному домі. Тож, робота триває. Приєднуйтесь!» – наголосила Наталія Панчук.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Ресурсний центр підтримки ОСББ Вінниці

Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради