У Вінниці стартував сезон велопрокату

28 березня 2022, 10:48

Сьогодні, 28 березня, у Вінницькій громаді стартував сезон муніципального велопрокату спільно з компанією Nextbike. Напередодні після зимового сезону на 25 станцій повернули 110 велосипедів. Усі велобайки та станції пройшли технічне обслуговування – повідомили у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради.

Третій рік поспіль наприкінці березня у Вінниці відкривається муніципальний велопрокат у співпраці з NextBike. Велосипеди розміщують на 25 станціях. Кожен охочий може взяти напрокат двоколісний транспорт і пересуватись містом.

Цінова політика залишається на рівні минулого року. Річний абонемент вартує 1150 гривень. Вартість місячного абонементу 250 гривень, а разова поїздка тривалістю в одну годину – 25 гривень. З цінами можна ознайомитись на сайті NextBike.

«Нині стартував третій повноцінний сезон велопрокату. Вчора станції вже протестували, але прошу з розумінням ставитись до можливих технічних негараздів. На сьогоднішній день на 25 станціях є уже 110 велосипедів. Але з часом, по мірі активізації сезону, їх кількість буде збільшуватись. Загалом у Вінниці є 180 байків, але на маршрут зазвичай виходить близько 160. Ознайомитись з розташуванням станцій NextBike можна в мобільному додатку, там зазначені всі точки», - розповідає заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

Також він додає, що у разі виявлення технічних несправностей велосипедів під час користування, необхідно про це повідомляти оператору на “гарячу” лінію NextBike (0800 211 980). А сам ровер слід залишити на найближчій станції велопрокату.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його