У Вінниці розпочали роботи з заміни зовнішніх інженерних мереж біля будинку 600-річчя, 42

30 вересня 2022, 16:43

Вчора, 29 вересня, на замовлення департаменту міського господарства підрядна організація приступила до заміни зовнішніх інженерних мереж біля будинку 600-річчя, 42. Крім того, роботи тривають у дворі на вул. І. Бевза, 36, завершують - на прибудинковій території 600-річчя, 72.

«Наразі на прибудинковій території 600-річчя, 42 працівники підрядної організації розпочали роботи по ремонту мереж водопостачання та каналізації, - каже заступник директора департаменту міського господарства ВМР Олександр Зімбовський. – Крім того, аналогічні роботи тривають біля будинку на вул. Івана Бевза, 36, там виконуються роботи з капітального ремонту мережі каналізації».

Загалом за цей рік роботи з оновлення зовнішніх інженерних мереж провели на 8 прибудинкових територіях та планується виконати аналогічні роботи у 2 дворах багатоповерхівок.

Нагадуємо, заміна зовнішніх інженерних мереж – це лише частина комплексного капітального ремонту прибудинкової території. Після влаштування комунікацій там розпочнуть модернізацію двору: асфальтування, влаштування об’єктів благоустрою, паркомісць тощо.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради