У Вінниці розпочалась санітарна обрізка дерев

15 березня 2022, 13:13

У Вінницькій міській територіальній громаді щороку на початку весни працівники МКП «Вінницязеленбуд» обрізають гілля дерев, яке заважає проїзду громадського транспорту, закриває дорожні знаки та світлофори, а також зносять аварійні дерева біля зупинок та навчальних закладів.

«З року в рік ми проводимо санітарну обрізку дерев. Ці роботи необхідні для того, щоб прибрати гілки, які заважають руху міського транспорту, закривають світлофори, дорожні знаки, а також – перекривають пішохідні зони. Крім того, ми зрізаємо аварійні дерева, які розташовані біля зупинок громадського транспорту, навчальних закладів та автошляхів. Такі дерева ми зносимо на підставі актів обстеження зелених насаджень та за зверненнями КП «Транспортна компанія», – розповідає майстер дільниці МКП «Вінницязеленбуд» Василь Ярошенко.

Зараз роботи проводяться на вулицях Івана Богуна та Ольги Кобилянської. Згодом планують продовжити обрізку гілля та дерев на вулиці Пирогова та Барському шосе.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради