У Вінниці розміщуватимуть інформацію про джерела фінансування на об’єктах будівництва та реконструкції

20 січня 2022, 17:04

Сьогодні, 20 січня, виконком міської ради ухвалив рішення щодо відповідної процедури. На об’єктах будівництва та реконструкції обов’язково будуть вказуватись відомості про загальну вартість об’єкта та суми коштів з різних джерел фінансування, передбачених на його реалізацію. Таке рішення опрацьоване за дорученням міського голови Сергія Моргунова. Адже вінничани повинні бути проінформовані про те, що проєкт здійснюється коштом платників податків територіальної громади.

Під час попереднього засідання виконкому міської ради очільник громади Сергій Моргунов дав доручення департаменту правової політики та якості опрацювати питання щодо розміщення інформації про фінансування об’єктів будівництва чи реконструкції.

Тоді Сергій Моргунов зазначив, що окрім інформації про замовника будівництва, генерального підрядника, який виконуватиме роботи, а також вартості робіт - обов’язково має вказуватись джерело та обсяги фінансування.

Сьогодні члени виконкому затвердили рішення щодо розміщення інформації про використання коштів місцевого, обласного, державного бюджетів та інших джерел фінансування при виконанні будівельних робіт. На стенді має вказуватись: назва проєкту будівництва, хто є замовником (головним розпорядником або одержувачів коштів), генпідрядник, головний архітектор проєкту (ГАП), головний інженер проєкту (ГІП) орієнтовний термін реалізації. «Також обов’язково має бути зазначено, що проєкт реалізується за рахунок коштів територіальної громади. У разі виділення коштів з державного бюджету або залучення інших фінансових ресурсів –має доповнюватись відповідними даними щодо джерел фінансування. Такі інформаційні банери – звична європейська практика», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Департамент архітектури розробить типовий зразок розміщення зовнішньої інформації.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Геопортал Вінниці

У сервісі можна залишити звернення щодо різних питань життєдіяльності міста

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів