У Вінниці пункти обігріву переводяться у режим очікування, але в разі необхідності вони знову повернуться на свої місця

27 березня 2023, 14:43

Через потепління у Вінниці переведуть «Пункти незламності» в режим очікування. Відповідне рішення затвердили на позачерговому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради. Наразі триває робота з перевезення наметів в місце зберігання, розповідає начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур.

Йдеться про намети, які ще восени розмістили у місцях найбільшого скупчення людей: в районі Площі Перемоги, Вишеньки, Старого міста, Чехова, Київської. Як розповідає начальник комунального підприємства “Муніципальна варта” Віталій Чигур, пункти незламності переводять до режиму очікування.

“За умови оголошення в нашому місті надзвичайної ситуації пункти незламності будуть розгорнуті впродовж трьох годин, щоб вінничани мали можливість закрити базові потреби: зарядити мобільні пристрої чи приготувати/розігріти їжу. Наразі рішення поставити на паузу діяльність наметів пов'язане з настанням сприятливих погодних умов - середньодобова температура пішла вгору і до того ж, немає перебоїв з електропостачанням. Останнім часом люди почали навідуватися у намети радше за звичкою, щоб поспілкуватися чи випити чаю, але не для того, щоби зігрітися чи підзарядити ґаджети”, — розповідає Віталій Чигур.

Начальник КП “Муніципальна варта” додає, що на чергуваннях та обслуговуванні “Пунктів незламності” було задіяно 40 співробітників. Цей людський ресурс переорієнтують в інших напрямках.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання