У Вінниці проводяться роботи з капітального ремонту тепломережі та трубопроводів гарячого водопостачання

19 вересня 2022, 15:44

У рамках підготовки до опалювального сезону від житлового будинку на вулиці Гладкова, 5 до житлових будинків на вулиці Волошкова 6, 8 проводяться роботи з капітального ремонту тепломережі та трубопроводів гарячого водопостачання.

Планується замінити зношенні ділянки трубопроводів загальною протяжністю 142 метри у чотирьохтрубному виконанні. Трубопроводи на послугу з опалення замінять на металеві попередньоізольовані, а на послугу з гарячої води – пластикові гнучкі попередньоізольовані. Їх теплопровідність є вкрай низькою, що в свою чергу робить їх ефективнішими. Варто зазначити, що заміна цих аварійних ділянок дасть змогу покращити надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води до 5 будинків.

«Ми продовжуємо активно готуватись до опалювального сезону, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Проведення цих робіт має на меті максимально ефективно підготувати тепломережі та забезпечити домівки вінничан безперебійною подачею теплової енергії та гарячої води».

Теми

Пов'язані новини

Усі новини