У Вінниці провели тренінг на тему: «Молодіжні суїциди, як соціальна проблема»

07 вересня 2022, 15:16

Волонтери, представники молодіжної ради, студенти Вінницького технічного фахового коледжу та просто небайдужі вінничани відвідали тренінг, який відбувся у МЦ «Квадрат». Організатори заходу Вінницька молодіжна рада та відділ молодіжної політики ВМР.

25 молодих та активних людей мали змогу отримати відповіді від спеціаліста у сфері медицини, який поділився з молоддю знаннями щодо протидії суїцидальним випадкам, пояснив різновиди, специфіку та дав дієві поради аби таких ситуацій не сталося в житті.

«Цей захід ми провели аби нагадати молоді, що проблема самогубства стосується всіх людей, незалежно від віку, рівня достатку, освіти чи місця проживання. Взагалі, ця тема є досить актуальною, адже у світлі сьогоднішніх подій неможливо не реагувати на страшні випадки суїциду серед дітей та молоді й взагалі сам факт вкорочення життя людини», - каже начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська додала, що ми не очікували такої взаємодії з юнацтвом, адже тема нелегка. "Але учасники швидко включились в розмову, задавали хвилюючі питання й разом з організаторами шукали шляхи вирішення ситуацій, яка сподіваємось ніколи не станеться у їхньому житті», - каже вона.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його