У Вінниці продовжується вакцинальна кампанія від гострої коронавірусної хвороби COVID-19

09 серпня 2021, 10:39

7 та 8 серпня у Вінниці в Центрі вакцинації населення, який розмістився на Вишеньці в ТРЦ «Мегамолл», імунізували 873 людини. Від початку вакцинальної кампанії першу дозу отримали 46086 вінничан, повний курс щеплень пройшли 27076 людей.

«Також в будні дні вінничани можуть імунізуватись від коронавірусу і в Центрі вакцинації населення, який працює в Міському палаці мистецтв «Зоря». Тут щеплюють препаратом «Moderna». Центр працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00. Тут можуть вакцинуватись вінничани, яким виповнилось 18 років», – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

Крім того, імунізуватись можна в Центрах первинної медико-санітарної допомоги в пунктах вакцинації. Вони працюють без вихідних з 9-00 до 13-00. Тут роблять щеплення першою дозою та ревакцинацію другою дозою препаратом «CoronaVaс». Також в пунктах щеплень можна імунізуватись вакциною «Spikevax (Moderna)» (за попереднім записом) та ревакцинуватись другою дозою вакцини «Соmirnaty» (також за попереднім записом).

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики