У Вінниці презентували два автобуси, які передало польське місто-побратим

02 вересня 2022, 12:24 (Відредаговано 02 вересня 2022, 12:44)

У Вінниці презентували 2 міські автобуси SOLARIS URBINO 12, які передало місто-побратим Кельце. Сьогодні, 2 вересня, міський голова Сергій Моргунов оглянув машини та поспілкувався з фахівцями транспортної компанії, які готуватимуть автобуси до подальшої експлуатації відповідно до вітчизняних стандартів.

«Саме Келецькою транспортною компанією, якій в цьому році виповнилося 15 років, була проявлена ініціатива щодо подарунку нам двох автобусів Solaris, – зазначає міський голова Сергій Моргунов. – З Кельце нас пов’язують побратимські відносини, яким уже 64 роки. І для нас це своєчасна допомога, тому що деякий транспорт ми віддали для потреб фронту».

Один такий автобус обладнаний 30 сидячими місцями, а загальна пасажиромістськість – до 100 осіб. Автобуси низькополі, обладнані спеціальним збірним майданчиком з місцем для інвалідного візка, висувним пандусом. Також - клімат-контролем, автономним опаленням, інформаційним таблом та зовнішніми дзеркалами з електрорегулюванням.

«Автобусам провели капітальний ремонт і, за наявною інформацією, вони, як мінімум, три роки зможуть працювати без ремонту, – зазначає секретар міської ради Павло Яблонський. – Ці автобуси повністю адаптовані для людей з інвалідністю. Також вони оснащені внутрішнім відеоспостереженням та електронним табло».

«У Польщі двигун та ходова частина були капітально відремонтовані – тобто вони абсолютно придатні до експлуатації, – каже генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко. – Їхньою перевагою є надійність та якість, адже якщо автобус певний час експлуатується і в ньому немає значних корозій та порушень, це говорить про те, що вони ходитимуть не один рік». Він додав, що далі будуть проведені відповідні процедури реєстрації та сертифікації транспорту відповідно до стандартів України.

Нагадуємо, що польське місто-побратим систематично допомагає Вінниці. Нещодавно місто Кельце передало чотири квадрокоптери DJI Mavic 3. Також влада міста-побратима організувала чотири зміни відпочинку для близько 200 дітей з Вінниці. Окрім того, у рамках допомоги від міста Кельце Вінницький координаційний гуманітарний штаб отримав понад 160 тонн гуманітарної допомоги, серед якої: медикаменти, продукти харчування, ліжка, матраци, спальники, акумулятори, павербанки тощо.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку