У Вінниці працюють мобільні групи з протидії спалювання сухої рослинності

11 листопада 2022, 14:59

Активна робота по протидії спалювання листя та відходів побутового і промислового походження у Вінницькій міській територіальній громаді проводиться щороку. До складу мобільних груп входять інспектори Муніципальної варти, працівники поліції та Асоціації органів самоорганізації населення. До адміністративної відповідальності притягнули 8 людей протягом осені.

“Ми проводимо роз'яснювальну та інформаційну роботу з вінничанами, які спалюють листя та інші рослинні відходи щороку - навесні та восени. Це якраз той період, коли люди приводять до ладу свої ділянки біля домогосподарств. Цьогоріч випадків спалювання сухої рослинності зафіксовано менше в порівнянні з попереднім роком. Тобто маємо позитивні результати. Ми дбаємо про безпеку вінничан і звертаємо увагу на реальну шкоду внаслідок таких дій”, - розповідає начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур.

Тим, хто продовжує спалювати опале листя, гілля та бадилля загрожує адміністративна відповідальність — інспектори складають протоколи за ст. 152 КУПаП і за порушення вимог Правил благоустрою. Сума штрафів від 340 до 1360 грн.

Віталій Чигур також закликав вінничан не ігнорувати правила та повідомляти про порушників до Ситуаційного центру (067 4-102-101) чи Цілодобової варти (1560, 0800601560).

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради