У Вінниці почали ремонтувати шість покрівель за рахунок коштів місцевого бюджету

08 липня 2022, 11:14 (Відредаговано 08 липня 2022, 11:20)

Після тривалої перерви, що пов’язана з введенням воєнного стану в Україні, департаментом житлового господарства відновлюються роботи з капітального ремонту житлових будинків. Наразі розпочали ремонт покрівель у шістьох багатоквартирних будинках, – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Роман Фурман.

«Вирішили розпочати з покрівель, оскільки люди на це довго чекали. Зараз роботи проводяться за рахунок коштів місцевого бюджету в якості першого безкоштовного капремонту для ОСББ. Ремонт покрівель користується найбільшим попитом серед вінничан. Адже цей ремонт, як правило, потребує багато коштів і співвласники не можуть зробити його самостійно», - каже Роман Фурман.

Оновлюють дахи за адресами: вул. Юності, 75 – м’яка покрівля; вул. Стрілецька, 55, вул. Пирогова, 55, вул. Академічна, 52, вул. Магістратська, 110 та вул. Гліба Успенського, 69 – шатрові покрівлі. Нагадаємо, ремонт багатоповерхівок житлового фонду у Вінниці проводиться за Програмою розвитку та утримання житлово-комунального господарства. Відповідно до цієї програми роботи виконуються на умовах співфінансування, де 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці.

Ще одна програма стосується тих, хто створив ОСББ. Вони можуть обрати капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку: інженерні мережі розташовані у підвальному приміщенні, встановлення енергозберігаючих вікон, покрівлі плоскі та шиферні, електропостачання, капремонт під’їздів та вхідних груп, ліфти. У цьому випадку роботи проводяться безкоштовно, додають у департаменті житлового господарства.

“Вінниця - одне з небагатьох міст, в якому місцева влада надає допомогу та всебічно підтримує ініціативу у створенні ОСББ . У багатоповерхівках, де створюють об'єднання співвласників, є можливість зробити один капітальний ремонт за рахунок міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року, то фінансова підтримка надається на ремонт одразу двох конструктивних елементів, але не протягом одного року”, - зазначає Роман Фурман.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради