У Вінниці обробляють протиожеледною сумішшю дороги та двори

20 грудня 2021, 15:23

Сьогодні, 20 грудня, у Вінниці після обіду пішов сніг. Міські комунальні служби почали обробляти протиожеледними засобами тротуари, дороги, зупинки громадського транспорту, двори.

За словами керівника Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрія Власова, сьогодні, 20 грудня, до кінця дня часом йтиме сніг, температура - близько нуля. Вночі температура опуститься до мінус дев'яти градусів. Пориви вітру 15-20 метрів за секунду. Завтра, 21 грудня, температура вдень буде 6-8 градусів морозу, ожеледиця.

Начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський розповів, що спецтехніка посипає дороги, тротуари та зупинки громадського транспорту протиожеледною сумішшю.

Більше 300 двірників прибирають двори багатоповерхівок від снігу та посипають їх протиожеледною сумішшю. У дворах працює 21 одиниця спецтехніки.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна варта.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради