У Вінниці обговорили, яким буде майбутнє проєкту “Алея 12.7” в умовах зміни клімату

03 березня 2023, 11:52

Днями в хабі “Місто змістів” КП “Агенція просторового розвитку” разом із командою експертів агенції “Zvidsy” зорганізували обговорення в рамках “Дослідження впливу зміни клімату на стан Алеї 12.7 км, м. Вінниця”, що виконується за підтримки GIZ Ukraine та фінансується в рамках гранту “City Climate Finance Gap Fund” від World Bank Group. Виконавцем проекту є команда експертів агенції “Zvidsy” (м. Київ).

Мета дослідження: визначити майбутнє території в умовах зміни клімату. Також дослідження пропонуватиме ряд можливих рішень щодо майбутнього розвитку територій вздовж річки Південний Буг. “Подія мала ціль об’єднати зацікавлених сторін навколо прибережних територій річки Південний Буг. В заході взяли участь профільні департаменти міської ради, Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг, КП “Інститут розвитку міст”, представники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, громадські організації, власники бізнесу біля річки та екоактивісти”, – розповідає директор КП “Агенція просторового розвитку” Максим Кравчук.

Дослідження та організація публічних заходів відбулися за підтримки проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні II”, який виконується німецькою урядовою компанією “GIZ”. Проєкт фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

Нагадаємо, “Алея 12,7 км” – концепція рекреаційного маршруту вздовж лівого берега Південного Бугу від меморіалу Визволення до Сабарова.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Земельні торги (у формі аукціону)

Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу земельної ділянки.

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Геопортал Вінниці

У сервісі можна залишити звернення щодо різних питань життєдіяльності міста