У Вінниці на Старому місті встановлять новий світлофорний об’єкт

14 лютого 2022, 16:11 (Відредаговано 14 лютого 2022, 20:44)

На ділянці вул. Московської від перехрестя з вул. 8 Березня до перехрестя з вул. Я. Гальчевського встановлять новий світлофорний об’єкт. Виконком міської ради надав дозвіл на його проєктування. Роботи по встановленню світлофорів розпочнуть наприкінці весни – на початку літа. Цей об’єкт буде підключений до загальноміської системи АСКДР.

З кожним роком у Вінницькій міській територіальній громаді зростає транспортний потік. Покращення дорожньої інфраструктури, забезпечення безпеки руху, в тому числі за рахунок встановлення світлофорних об’єктів – один з пріоритетів роботи міської ради.

«Вже наприкінці весни у Вінниці буде встановлено ще один світлофорний об’єкт на Старому місті.На сьогодні вже розроблений проєкт. Він проходить відповідну експертизу. Загалом планується, що об’єкт включатиме у себе 20 світлофорів - 12 транспортних і 8 пішохідних», – розповів директор Вінницького КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Сергій Чернов додає, що необхідність у світлофорному регулюванні тут виникла через зростання кількості транспортних засобів, що призвело до утворення заторів та суттєвих незручностей для мешканців Старого міста. Також на цій ділянці дороги досить часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

Світлофорний об’єкт планують підключити до загальноміської системи Вінницького КП «СМЕД ОДР».

У рамках реконструкції перехрестя також буде врегульовано велосипедний рух: зроблять велосмуги, які з’єднають наявну велоінфрастуктуру на вул Московській та Якова Гальчевського.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку