У Вінниці на перехресті Тиврівського шосе та вул. Ярмоли Мелешка встановлюють «розумний» світлофор

06 грудня 2021, 15:30

Для того, щоб зробити більш безпечним виїзд з вул. Ярмоли Мелешка на Тиврівське шосе, там встановлюють «розумний світлофор». Спеціальні датчики на світлофорах реагуватимуть на авто, які виїжджатимуть з другорядної вулиці та вмикатимуть для них зелене світло. Щоб «зелений» загорівся для пішоходів, потрібно натиснути кнопку виклику.

З кожним роком у Вінницькій міській територіальній громаді зростає транспортний потік. Покращення інфраструктури дорожніх перехресть, в тому числі із встановлення світлофорних об'єктів – один з пріоритетів роботи міської ради.

У цьому році світлофор встановили на вулиці С. Зулінського неподалік кінцевої тролейбусної зупинки https://cutt.ly/WYwRenx . «Розумні» світлофори поставили у Щітках та Писарівці, щоб зробити більш безпечним виїзд з сіл на магістральну дорогу – трасу міжнародного значення https://cutt.ly/fYwE3Fn .

«На минулому тижні розпочали роботи з облаштування світлофора на перехресті Тиврівського шосе та вул. Ярмоли Мелешка. Тут вже змонтували опорні стійки, почали встановлювати світлофори, – каже директор КП «Вінницька СМЕД ОДР» Сергій Чернов. – Завдяки «розумній» системі пропускна спроможність головної вулиці буде використовуватись максимально. А автомобілісти, які виїжджають з другорядної вулиці, не будуть довго чекати, щоб потрапити на шосе».

Буде підвищено й рівень безпеки руху для пішоходів. Щоб «зелений» загорівся для них, потрібно натиснути кнопку виклику пішохідної фази.

Світлофори підключать до загальноміської системи Вінницького КП «СМЕД ОДР».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини