У Вінниці на паліїв листя цьогоріч склали 44 адмінпротоколи

02 листопада 2021, 10:58

Щороку у Вінницькій міській територіальній громаді проводиться активна робота по протидії спалювання листя. Спеціальні мобільні групи, до складу яких входять представники Муніципальної варти, поліції та Асоціації органів самоорганізації населення, контролюють ситуацію не лише у самій Вінниці, але й на приєднаних територіях. Рейди розпочались ще у вересні. За цей час працівники Муніципальної варти склали 23 адміністративних протоколи на вінничан, які спалюють листя. Порушники мають сплатити штраф.

Працівники Муніципальної варти щовесни та щоосені проводять роз'яснювальну та інформаційну роботу з вінничанами, які спалюють листя та інші рослинні відходи. Результати такої роботи вже помітні, адже за останні роки все менше містян спалюють відходи рослинного походження. Однак, є й ті, хто продовжує спалювати опале листя, гілля та бадилля.

До вінничан, які спалюють листя, працівники Муніципальної варти застосовують адміністративні методи впливу, які передбачають штраф. Його розмір сягає від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для суб’єктів підприємницької діяльності.

«Цієї осені мобільні групи по протидії спалювання листя склали 23 адміністративних протоколи на вінничан - паліїв. Хотів би зауважити, що постійна робота цих груп дає позитивні результати. Вінничани значно менше спалюють рослинні відходи, але є й ті, хто уперто продовжує палити листя у своїх дворах. Люди не розуміють, що вони завдають шкоди не тільки собі, а і навколишньому середовищу», - зазначає начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

У Муніципальній варті просять повідомляти про факти спалювання листя до Ситуаційного центру за номером 067-41-02-101, або ж до Цілодобової варти за номером 15-60.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Екологія

Екологічна веб-сторінка на офіційному сайті Вінницької міської ради