У Вінниці на дорогах вже відновили 17 км повздовжньої розмітки

27 квітня 2022, 16:12

Щорічно з весняним потеплінням дорожні служби Вінницької громади починають наводити лад на автошляхах. Місяць тому стартували роботи з поновлення дорожньої розмітки. Спершу її відновили на найбільших перехрестях та магістральних вулицях, зокрема на площах Гагаріна, Героїв Чорнобиля та Героїв Майдану. А також на вулицях: Соборна, Пирогова та Магістратська. Розмітку наносять на пішохідних переходах, острівцях безпеки та роздільних смугах. Її поновлення важливе для підвищення безпеки усіх учасників дорожнього руху.

Роботи по відновленню дорожньої розмітки стартували з площі Гагаріна, адже тут інтенсивний рух автомобілів та пролягає багато маршрутів громадського транспорту. Згодом дві бригади комунального підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» перейшли працювати на площі Героїв Майдану та Героїв Чорнобиля.

«Наразі поновлена розмітка у середмісті, а також на вулицях: Пирогова, Комарова, Хмельницьке та Барське шосе та в районі Електромережі. Від початку робіт поновили 17 кілометрів поздовжньої та 2700 м2 поперечної розміток», - говорить директор КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Він додає, що цієї весни у планах оновити 120 кілометрів поздовжньої та 14 тисяч м2 поперечної розмітки. За сухої і теплої погоди роботи планують завершити до середини червня.

«Зважаючи на воєнний стан та комендантську годину, цьогоріч бригади комунального підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» працюють лише в денний час. Ми розуміємо, що це створює незручності для учасників дорожнього руху, але просимо вінничан з розумінням ставитись до проведення цих робіт. Адже дорожня розмітка важлива для безпеки усіх учасників руху – як для водіїв, так і для пішоходів», - розповідає Сергій Чернов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради