У Вінниці моніторять стан громадських колодязів та проводять їх ремонт

12 березня 2022, 17:00

У Вінницькій міській територіальній громаді постійно проводяться роботи з ремонту та очистки криниць громадського користування. 11 березня завершили ремонт колодязя на провулку Комунальному, 5. Як зазначають у департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради, в цьому місяці також планують полагодити криницю на вулиці Станіславського, 23 та провести очистку ще чотирьох колодязів.

«Ми постійно займаємось моніторингом стану колодязів, регулярно проводимо їх ремонт та очистку. Як тільки з’являється потреба, криницю обстежуємо, визначаємо, які саме роботи потрібно провести. Днями ми полагодили колодязь на провулку Комунальному, 5. Тут замінили накриття, замість старого іржавого поклали профнастил. Крім того, поставили нову штангу для набору води, провели зварювальні роботи, пофарбували та зробили водовідвід», - розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Юрій Семенюк додає, що з 14 березня розпочнуть ремонтувати та почистять колодязь на Станіславського, 23. Також у березні запланували очистити криниці за такими адресами:

  • вул. Київська, 112,
  • вул. Литвиненко, 42,
  • вул. Космонавтів, 39,
  • вул. Келецька, 122.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Анонси аукціонів

Оренда та приватизація нерухомого майна