У Вінниці комунальники наводять лад у багатоповерхівках: прибирають та миють під’їзди

07 квітня 2022, 15:16

Щороку в рамках весняних заходів у багатоквартирних будинках Вінницької громади проводиться прибирання та миття під’їздів. Ці роботи проводяться на замовлення мешканців висоток, які підписали договори з управлінськими компаніями на ці послуги.

«Це традиційні роботи, які вінницькі комунальники проводять навесні. Нині до прибирання та миття під’їздів залучили близько двох сотень двірників. Вони миють панелі, поручні, сходові клітини, вікна. Такі роботи ми проводимо лише за згодою мешканців. Вони підписують договір та замовляють цю послугу, а працівники управлінських компаній її надають. Цьогоріч після зими заплановано прибрати 2139 під’їздів будинків житлового фонду. Нині роботи виконані на 56%», - говорить заступник директора департаменту житлового господарства міської ради Сергій Гречанюк.

Він зазначає, що для того, аби під’їзди мали належний вигляд, прибирання має проводитись у всіх багатоповерхівках міста. Тому закликає провести заходи по впорядкуванню під’їздів багатоквартирних будинків ОСББ та мешканців висоток, які досі не включили ці роботи до договору на управління з управлінськими компаніями.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради