У Вінниці комунальні служби фарбують опори дорожніх знаків та світлофорів

22 березня 2022, 14:20

Щороку навесні, як тільки дозволяє погода, працівники Вінницького комунального підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» розпочинають ремонтні роботи на дорогах міста. Вони фарбують опори дорожніх знаків та світлофорних об’єктів. Цьогоріч ці роботи розпочали 22 березня на вулицях Соборній, Магістратській, Князів Коріатовичів, а також на площі Героїв Чорнобиля.

«З року в рік в березні, з настанням сприятливої погоди, ми розпочинаємо ремонтні роботи на автошляхах Вінниці. Ми зазвичай розробляємо графік робіт. Спершу фарбуємо опори дорожніх знаків та світлофорів, а в квітні будемо поновлювати дорожню розмітку. В першу чергу працюємо на центральних вулицях міста, згодом переходимо на другорядні. Сьогодні, 22 березня, дві бригади приступили до фарбування опор дорожніх знаків та світлофорів на вулицях: Соборна, Магістратська, Князів Коріатовичів, а також на площі Героїв Чорнобиля. Ці роботи необхідні для впорядкування та підвищення безпеки руху як для водіїв, так і для пішоходів», - говорить директор КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Він додає, що до кінця місяця планують пофарбувати якомога більше опор дорожніх знаків та світлофорних об’єктів, а загалом ці роботи триватимуть до червня.

З першого квітня працівники КП «СМЕД ОДР» також розпочнуть роботи з поновлення дорожньої розмітки на дорогах Вінниці, в тому числі на нерегульованих пішохідних переходах та зупинках громадського транспорту.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради