У Вінниці капітально ремонтують дах будинку на вул. Хлібна,25

18 березня 2022, 13:34

У Вінницькій міській територіальній громаді відновили роботи з ремонту покрівель у багатоквартирних будинках, які були розпочаті ще до початку військового вторгнення російських окупантів в Україну. Наразі відновили ремонтні роботи покрівель на шести висотках. Зараз дах лагодять у будинку на вулиці. Хлібна, 25.

Щороку у багатоквартирних будинках Вінниці ремонтують покрівлі, адже ці ремонтні роботи вже кілька років поспіль є найпопулярнішим видом капремонту. Капітальні ремонти проводять на умовах співфінансування, де 70% витрат покриває міський бюджет, решту грошей - 30% - сплачують мешканці. Однак якщо жителі бажають створити об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, то один з видів капітальних робіт можливий винятково за бюджетні кошти.

Мешканці будинку, що на вулиці Хлібна, 25, які створили об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, вирішили скористатись такою нагодою та полагодити дах.

«Ми створили ОСББ кілька років тому, але довгий час не могли визначитись, який саме ремонт в будинку нам потрібно зробити якнайшвидше. Але на чергових зборах усі мешканці одноголосно вирішили, що за кошти бюджету громади полагодимо дах будинку. Роботи вже ведуться. Ми у своєму будинку плануємо зробили ще багато ремонтних робіт. Добре, що існує міська програма співфінансування», - говорить представник ОСББ вул. Хлібна, 25 Василь Горбик.

Нині у Вінницькій громаді дахи лагодять в шести багатоквартирних будинках.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради