У Вінниці інспектори Муніципальної варти надали 42 приписи власникам комерційних приміщень

21 грудня 2021, 10:37

З погіршенням погодних умов у Вінницькій міській територіальній громаді інспектори Муніципальної варти продовжують контролювати належне утримання прилеглих територій комерційних приміщень. Зокрема, проводять роз’яснювальну роботу з адміністраціями закладів торгівлі, громадського харчування та офісів на предмет прибирання території, що поблизу. Слідкують і за прибиранням дворів закладів освіти.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста.

«20 грудня працівники Муніципальної варти перевірили 135 підприємців на предмет належного прибирання території поруч. Склали 42 приписи на власників комерційних приміщень та зробили 113 усних зауважень. Власники та керівники закладів одразу реагували на них. Робота продовжується й досі. Тримаємо на контролі виконання норм Правил благоустрою міста», - зазначив начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

Інспектори Муніципальної варти постійно чергують біля закладів освіти та контролюють прибирання територій. Також здійснюють контроль за прибиранням комунальними службами міста доріг, тротуарів та прибудинкових територій.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради