У Вінниці готують квітники до зими

08 листопада 2022, 15:34 (Відредаговано 08 листопада 2022, 15:59)

Колектив МКП "Вінницязеленбуд" вже активно готується до холодної пори року. Зокрема, обрізають та підгортають королеву квітів — троянду.

"Це робимо для того, аби коли будуть перші заморозки, то живці рослин, які ми залишаємо, не померзли. Ще виконуємо дуже корисну процедуру, яку робимо саме у осінню пору. Травичку, яка залишилася вичесуємо, аби можна було ще раз підживити, оросити водичкою, щоб саме калійні і фосфорні добрива потрапили до корінців рослин, які ранньою весною з новими силами знову забуяють», - зазначає в.о. директора МКП "Вінницязеленбуд" Тетяна Прибиш. – Також зараз висаджуємо нові рослини, наразі вже висадили цибулькові квіти, а саме – тюльпани та мускарі. Робимо все для того, аби містяни та гості Вінниці могли милуватись красою міста навесні".

Як зазначає Тетяна Прибиш, працівники МКП «Вінницязеленбуд» тільки на проспекті Коцюбинського до холодів мають підготувати майже 7 тисяч кущів троянд, а загалом по місту близько 9 тисяч, далі працюватимуть біля автовокзалу.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради