У Вінниці готують до відправки вже третій гуманітарний вантаж до Чорнобиля

11 травня 2022, 14:46

Гуманітарний хаб Вінниці продовжує працювати в режимі нон-стоп. Сьогодні, 11 травня, тут готують до відправки вантажівку в зону відчуження - Чорнобиль. Фахівцям «Центрального підприємства з поводження радіоактивними відходами» мають передати 12 тонн продовольства.

Серед продуктів першої необхідності 2 тонни борошна, 2 тонни сухого молока, 2 тонни цукру, 4 тонни кукурудзяної крупи і ще 2000 літрів олії, розфасованої в ПЕТ-пляшки. Про це розповів волонтер Дмитро Дідик, який задіяний в організаційних процесах.

“Цей вантаж допоможе забезпечити харчуванням працівників підприємства, яких там нині понад півтори тисячі. Всі вони продовжують працювати, зберігаючи наш спокій”, - сказав Дмитро Дідик.

Наразі це вже третій вантаж, який попрямує в зону відчуження з Вінниці. Раніше окрім продовольства фахівцям спеціалізованого підприємства доставляли засоби гігієни, медикаменти, спальники тощо. Дмитро Дідик зізнається, що вперше відправити машину туди було важко з логістичних міркувань.

“Ми працюємо з перших днів війни і автомобілями доставляємо гуманітарну допомогу в різні регіони України. На жаль, багато шляхів зараз зруйновані, тому інколи бувають затримки з доставкою, бо водії вимушені об’їжджати манівцями. Втім, коли прийшов перший вантаж, хлопці на ЧАЕС були здивовані і задоволені нашою підтримкою, особливо вінницьким салом”, - додав він.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"