У рамках підготовки до опалювального сезону у Вінниці триває модернізація систем електропостачання у багатоповерхівках

21 вересня 2022, 14:46

У Вінниці продовжують готуватися до наближення зими в умовах війни. Профільні департаменти міської ради вживають усіх можливих заходів для того, щоб покращити загальноміські мережі подачі послуг та допомогти вінничанам з модернізацією їхніх будинків. Зокрема на замовлення департаменту житлового господарства тривають роботи з ремонту електрощитових у багатоквартирних будинках.

Як розповіли у департаменті житлового господарства, наразі всі роботи з капітальних ремонтів у багатоповерхівках спрямовані на усунення аварійних елементів, що забезпечують функціонування будинку, а саме: ремонт внутрішньобудинкових мереж, модернізація покрівель, герметизація міжпанельних стиків, заміна вікон у місцях загального користування на енергоефективні тощо. Так, протягом поточного року на замовлення департаменту житлового було виконано роботи зі ремонту систем електропостачання та електрощитових у 32 будинках.

Крім того, триває модернізація систем електропостачання у 17 будинках.

Директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман розповів, що в умовах війни внутрішньобудинкові системи подачі послуг водо-, електро- теплопостачання, водовідведення є дуже важливими, тому першочергове завдання – ліквідувати аварійні ділянки цих систем у багатоповерхівках.

«На сьогодні ми робимо акцент на роботах, що допоможуть вінничанам підготуватись до опалювального сезону та у будинках, де це найбільш необхідно. Одним із актуальних видів ремонту є заміна електрощитових. За цей рік ми вже відремонтували системи електропостачання та електрощитові у 32 будинках. Крім того, роботи тривають у 17 об’єктах», – каже Роман Фурман.

Він також додав, що ремонт систем електропостачання та електрощитових у багатоквартирних будинках стабілізує навантаження електропостачання та значно зменшує ризик виникнення аварійних ситуацій.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради