У рамках підготовки до опалювального сезону працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводять реконструкцію аварійних теплових мереж та мереж гарячого водопостачання

17 серпня 2022, 10:23

У Вінниці активно триває підготовка до опалювального сезону. Комунальники працюють над відновленням аварійних теплових мереж та мереж гарячого водопостачання. Наразі роботи тривають на вулицях Грушевського, 70 –Магістратській, 67 та Чумацькій, 266.

Аварійні мережі, які непридатні для використання, замінюють на нові попередньо ізольовані з низькою теплопровідністю, завдяки чому мінімізуються тепловтрати при транспортуванні теплової енергії від джерела до споживача. Наразі вже замінено 1,9 км теплових мереж у двотрубному прокладанні.

На ділянці вулиці Чумацькій, 266 планується замінити 168 метрів аварійного трубопроводу у двотрубному виконанні.

«Ми активно готуємось до опалювального сезону, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Проведення робіт з реконструкції мають на меті максимально ефективно підготувати тепломережі до опалювального сезону та забезпечити домівки вінничан тепловою енергією та гарячою водою».

Роботи вже виконані за такими адресами: вул. Келецька, 88-90,94, просп. Коцюбинського, 29-31, вул. Некрасова, 17-19, вул. І. Богуна, 1-5, вул. Константиновича, 46, вул. Д. Майбороди, 15, вул. Хмельницьке шосе, 53, вул. В. Інтернаціоналістів, 18, вул. Визволення, 4, вул. Магістратська, 60.

Звертаємо увагу, що виконання робіт з підготовки до опалювального періоду неможливе без тимчасового призупинення послуги з гарячого водопостачання, що передбачено п.1 ст. 16 розділу V Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини