У міській раді відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку культури Вінницької міської територіальної громади

03 грудня 2021, 15:16 (Відредаговано 03 грудня 2021, 15:44)

Сьогодні, 3 грудня, у міській раді відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку культури Вінницької міської територіальної громади. До складу групи увійшли заступники міського голови, представники профільних департаментів, громадських організацій, культурно-мистецьких закладів, комунальних підприємств, закладів освіти. Презентувати Стратегію розвитку культури планують навесні 2022 року.

Нагадаємо, Вінниця увійшла у трійку лідерів конкурсу у рамках проєкту #EU4Culture, який впроваджує Ґете-Інститут, та отримала 30 тисяч євро на створення Стратегії розвитку культури громади. https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8705.

До процесу створення цього важливого документу залучили експертів, стейкхолдерів та громадськість. Презентувати Стратегію розвитку культури планують в наступному році.

Після розробки проєкт Стратегії розвитку культури Вінницької міської територіальної громади подадуть на фінальний етап конкурсу у рамках проєкту #EU4Culture. Якщо фахівці визнають його якісним та комплексним, то громада отримає 300 тисяч євро на реалізацію цієї Стратегії.

«Маючи Стратегію розвитку Вінниці до 2030 року, нам необхідно мати і галузеві стратегії, які нам покажуть, як ми маємо рухатися, які напрямки мають бути пріоритетними, - каже заступниця міського голови Галина Якубович. - Розробка Стратегії розвитку культури громади актуальна в наш час. У ній мають бути враховані проблеми і питання різних соціальних та вікових верств населення при формуванні креативного та творчого міського середовища. Стратегія культурного розвитку має охоплювати галузі, які є перспективними для формування культурного коду міста».

Основні пріоритети Стратегії – культура і урбаністика, сучасна культурна інфраструктура, культурне різноманіття, освіта у сфері культури, креативність і мистецтво.

«Стратегія – це основна передумова для детального планування культурного розвитку громади. Це спосіб досягнення головної мети - створення творчої, туристичної та економічно привабливої Великої Вінниці», - каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини