У міській раді працівників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом

07 грудня 2021, 11:49 (Відредаговано 07 грудня 2021, 11:53)

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування. У залі засідань Вінницької міської ради привітали кращих працівників органів місцевого самоврядування та депутатів міської ради. Їм вручили премії та подяки Вінницької міської ради та її виконавчого комітету. Також оголосили результати конкурсу «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради». Переможців шляхом голосування визначили у трьох номінаціях: «Професіоналізм», «Ініціативність» та «Відповідальність».

Працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом привітав секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

«Вітаю з Днем місцевого самоврядування. Зазначу, що місцеве самоврядування мало і злети, і падіння, і важкі часи з моменту набуття Магдебурзького права. Нагадаю, що за ініціативи міського голови Сергія Моргунова у Вінниці встановили пам’ятник як символ здобуття Магдебурзького права, - сказав секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський. - У місцевому самоврядуванні завжди багато роботи, багато викликів. Але ми маємо чітку стратегію, у нас є суперкоманда і вінничани, які у всьому нас підтримують. Завдяки наполегливій праці ми отримуємо чудові результати, багато нагород. Вінниця вже сьомий рік поспіль є найкомфортнішим містом України. Всі ці нагороди заслуга кожного з вас. Вітаю з професійним святом! Бажаю міцного здоров’я, успіхів, позитиву та благополуччя».

Традиційно напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування у міській раді проводять конкурс на звання «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради». У ньому беруть участь співробітники усіх структурних підрозділів міської ради. Самі працівники мають змогу обрати кращих колег у трьох номінаціях: «Професіоналізм», «Ініціативність», «Відповідальність». Це відбувається в електронному режимі.

Цього року у номінації «Професіоналізм» кращим працівником визнали директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрія Семенюка. ІІ місце посіла головна спеціалістка відділу з розвитку персоналу департаменту кадрової політики міської ради Альона Немудра, ІІІ місце – начальниця відділу діловодства і контролю секретаріату міської ради Оксана Багрій.

У номінації «Ініціативність» перемогла начальниця відділу з розвитку персоналу департаменту кадрової політики міської ради Антоніна Трошан. ІІ місце здобула начальниця відділу фінансування апарату управління департаменту фінансів міської ради Ірина Валєвська, ІІІ місце – заступник начальника відділу інформатизації департаменту інформаційних технологій міської ради Сергій Московко.

Перемогу в номінації «Відповідальність» здобув радник міського голови патронатної служби відділу організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та її виконкому Максим Лучков, ІІ місце зайняв головний спеціаліст відділу технічного забезпечення та зв’язку департаменту інформаційних технологій міської ради Микола Данилюк, ІІІ місце посіла заступниця начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності міської ради Олена Осадчук.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його