У мікрорайоні Корея триває будівництво каналізаційних мереж

30 серпня 2021, 10:49

У Вінниці триває реалізація перспективного плану будівництва каналізаційних мереж у приватному секторі. Продовжується впровадження масштабного проєкту з будівництва каналізації на території приватного сектору мікрорайону Корея. Завдяки цьому у майбутньому близько 70 приватних будинків матимуть можливість доєднатись до нової централізованої мережі.

Масштабне каналізування приватного сектору у Вінниці стартувало у 2010 році. Цей проект передбачає будівництво магістральних мереж та насосних станцій, що дає можливість надалі каналізувати окремі вулиці із приватною забудовою, в тому числі мікрорайону Корея.

Роботи з облаштування каналізації на території приватного сектору у 2020 році, у зв’язку з пандемією COVID-19, дещо сповільнилися.

Цього року роботи продовжили. Уже завершили будівництво мережі каналізації на ділянці на вул. Грохольських. А саме, від 1-го провулку Бестужева до каналізаційно-насосної станції, на 2-му провулку Бестужева. Тут вже прокладено 175 метрів погонних мереж каналізації.

Завершили будівництво каналізаційної мережі на вул. Бестужева, проклали 154 метри мереж. Також завершили роботи і на 1-му пров. Бестужева. Тут збудували 144 метри мереж каналізації. Крім того, 142 метри каналізації проклали на 2-му пров. Бестужева.

«Ці роботи проводили за програмою співфінансування. Завдяки будівництву цих мереж у майбутньому близько 70 приватних будинків матимуть можливість доєднатись до нової централізованої мережі. Разом з цим, для функціонування даних мереж каналізації, виключно за бюджетні кошти проводиться влаштування каналізаційної насосної станції по 2-му провулку Бестужева, які планується завершити в поточному році», - розповів директор департаменту міського господарства міської ради Віталій Місецький.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради