У дворі на вулиці Стельмаха, 53 завершують реконструкцію мережі теплопостачання

07 жовтня 2021, 09:27

У Вінниці продовжуються роботи з реконструкції мереж на прибудинкових територіях. Наразі робітники завершують роботи з прокладання мережі теплопостачання на прибудинковій території на вул. Стельмаха, 53.

У Вінниці застарілі мережі замінюють перед реконструкцією двору. Заступник директора департаменту міського господарства міської ради Олександр Зімбовський розповів, що у дворі на вулиці Стельмаха, 53 у цьому році вже замінили 145 метрів мереж водопостачання та 185 – каналізаційних.

«Зараз на цій прибудинковій території завершуються роботи з реконструкції мереж теплопостачання. Їх заміна покращить для мешканців будинку якість надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Наразі вже виконали влаштування 240 метрів мереж із застосування попередньо-ізольованих трубопроводів централізованого гарячого водопостачання та опалення. Тривають роботи з відновлення благоустрою», – каже Олександр Зімбовський.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради