У Десні тривають роботи з оновлення спортивного майданчика

07 жовтня 2022, 15:41

Щороку у Вінницькій міській територіальній громаді проводять роботи з оновлення дитячих та спортивних майданчиків. Не виключенням є і приєднані території. Зокрема, в поточному році виконуються роботи з капітального ремонту спортивного майданчика в смт. Десна.

Як розповіли у департаменті міського господарства, капітальний ремонт спортивного майданчика передбачає комплекс робіт, зокрема влаштування покриття майданчика з гумової плитки, доріжки з плитки ФЕМ, огородження, спортивного комплексу «Street Sport SI-2», лави, урни та зовнішнього освітлення.

«Підрядна організація розпочала роботи минулого тижня. Наразі робітники влаштовали основу для встановлення гумової плитки, доріжку з плитки ФЕМ та виконали монтаж спортивного комплексу, – каже директор департаменту міського господарства ВМР Віталій Місецький. – Роботи виконуються за рахунок бюджетних коштів. Це вже п’ятий майданчик за 2022 рік, який вдалось оновити у Вінницькій територіальній громаді».

Він також додав, що сприяння формуванню свідомого ставлення громадян до власного життя, здоров’я та фізичної активності, є одним із важливих напрямів Стратегії розвитку міста «Вінниця 3.0».

Розбудова ігрових та спортивних куточків у ВМТГ – це не лише можливість активно та корисно провести дозвілля для дітей, але і є стимулом для дорослих вінничан займатись спортом. Зараз це важливо як ніколи, адже фізична активність сприяє поліпшенню настрою і стабілізації психологічного стану.

«Я вже неодноразово казав, що Вінниця – це спортивне місто. І ми зі свого боку продовжуємо робити усе можливе аби дитячі та спортивні майданчики були у кожному куточку нашого міста», – каже Віталій Місецький.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради