У Десні продовжують роботи із влаштування зовнішнього освітлення

15 червня 2022, 14:38

У Вінницькій міській територіальній громаді щороку проводяться роботи з влаштування або заміни мереж зовнішнього освітлення. А у воєнний час освітлення вулиць вкрай необхідне задля безпеки містян та тих, хто з настанням темряви і особливо під час комендантської години здійснює патрулювання.

«Роботи з влаштування зовнішнього освітлення у Десні стартували ще у 2021 році. Протягом минулого року в межах видатків, передбачених на цей об’єкт, підрядною організацією прокладено 1,7 км мереж освітлення, встановлено 45 світлодіодних світильників, встановлено 18 металевих опор та 4 залізобетонні опори» - каже директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький.

В поточному році в Десні влаштовано 18 металевих опор освітлення з світлодіодними світильниками та прокладено 750 м кабелю. Наразі роботи тривають.

Нагадуємо, що під час виконання робіт встановлюються виключно енергозберігаючі світильники. Така умова для Вінницької громади є стандартною.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради