У День міста вінничани схилили голови в пам’ять про полеглих захисників України

10 вересня 2022, 10:49

Ранок Дня народження міста Вінниці розпочався із традиційного молебню за місто. Богослужіння відбулось у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Прозвучала у храмі й особлива молитва за загиблих захисників України.

Згадати всіх полеглих за Україну та вшанувати вінницьких Героїв в єдиній молитві учасників молебню запросив ключар собору протоієрей Віталій Голоскевич.

«Пам’ять – це те, що маємо плекати крізь роки. Вона приносить біль, але й змушує жити далі так, аби не осквернити, не знівелювати усе, за що віддали своє життя наші славні сини та доньки. А це честь, гордість, звитяга та віра у те, що з Божою допомогою ми здобудемо Перемогу», - зазначив Віталій Голоскевич.

У духовному єднанні, вінничани молились за мир та спокій в Україні. Просили благословення Господа рідному місту та допомоги нашим воїнам на передовій.

Завдяки самовідданості українських бійців своє 659-ліття Вінниця зустрічає як тилове місто, що продовжує жити і працювати заради Перемоги. В умовах повномасштабної війни традиційних святкувань, які проводились у мирні роки, у місті не буде. З огляду на безпеку людей, також не будуть проводитися офлайн-заходи.

Теми