У 2021 році у Вінниці додатково облаштували 773 місця для зупинки та стоянки транспортних засобів

24 січня 2022, 10:33

У минулому році працівники відділу паркування проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з порушниками правил паркування. Також проводилась активна робота зі створення місць для зупинок та стоянок авто. За 2021 рік інспектори з паркування виявили майже 33 тисячі правопорушень. Загальна сума штрафів - більше 16 млн грн. Кошти від штрафів надходять до міського бюджету і спрямовуються на різні проєкти розвитку територіальної громади.

Як розповили у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку міської ради, у Вінниці на кінець минулого року було 9638 місць для зупинки та стоянки транспортних засобів. У тому числі 425 для паркування автомобілів, якими керують водії з інвалідністю, 99 – для стоянок таксі, 24 – для зупинки та стоянки автівок з електричними двигунами та 24 місця для паркування мотоциклів.

Паралельно із роботою по виявленню порушень, у Вінниці працюють над питанням збільшення кількості паркувальних місць. Так, протягом 2021 року облаштовано 773 місця для зупинки та стоянки транспортних засобів в різних частинах Вінниці.

Як розповів начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Геннадій Богуславський, з 16 березня 2021 року інспектори з паркування розпочали евакуйовувати авто порушників правил паркування. До кінця року інспектори склали 393 акти на тимчасове затримання транспортних засобів. 181 автомобіль евакуювали на штрафмайданчик Головного управління Національної поліції у Вінницький області.

За період з 1 січня по 31 грудня 2021 року інспектори відділу паркування виявили 32 904 правопорушення. Загальна сума штрафів склала 16 млн 614 тис. 950 грн.

Для комунікації із вінничанами працюють сторінка «Паркування Вінниця» у соціальній мережі Facebook та канали у месенджерах Telegram та Viber. Куди можна звертатись по всіх питаннях стосовно порушень правил паркування та за консультаціями.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку