Цьогоріч весняну обрізку дерев провели на 30-ти вулицях Вінниці

05 травня 2022, 12:05

Щороку у Вінниці на початку весни працівники міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» проводять обрізку гілля дерев, яке закриває дорожні знаки і світлофори та заважає проїзду громадського транспорту, а також зносять аварійні дерева біля навчальних закладів і зупинок. Цього року від початку робіт провели обрізку 800 дерев на тридцяти вулицях Вінниці. Про це розповіли у департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради.

У Вінницькій громаді обрізка проводилася відповідно до Правил благоустрою та правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України. Обрізку дерев здійснюють задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та травмування людей.

«Зеленбудівці» проводять обрізку відповідно до умов місцезростання, виду дерев та їх фізіологічного стану. Вона буває трьох видів: омолоджувальна, формувальна та санітарна. Формувальну обрізку роблять тим деревам, які ростуть на алеях та вздовж доріг. Під час такої обрізки деревам формують крону та надають належного вигляду. Омолоджувальну проводять для того, аби оновити крону на старих деревах, які втратили здатність росту. А санітарну обрізку здійснюють для того, щоб позбутися старого, хворого, сухого і пошкодженого гілля дерев. Адже саме такі гілки є основним джерелом утворення хвороб та місцем розведення шкідників.

«Також працівники МКП «Вінницязеленбуд» зрізають аварійні дерева. Це стосується старих високих та розлогих дерев, які ростуть поряд з автошляхами та уже несуть реальну загрозу для пішоходів і транспортних засобів, особливо під час негоди. Їх стан попередньо обстежують спеціалісти», - розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Він додає, що працівники МКП «Вінницязеленбуд» цьогоріч провели обрізку щонайменше 800 дерев на 30 вулицях міста.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради