Цьогоріч у Вінницькій МТГ реалізують 10 проєктів, затверджених Бюджетом громадських ініціатив

25 січня 2023, 12:28 (Відредаговано 25 січня 2023, 12:58)

У Вінниці триває робота над покращенням благоустрою міста, а також над створенням освітніх майданчиків для містян. Цьогоріч у громаді планують реалізувати одразу 10 відповідних проєктів, затверджених Бюджетом громадських ініціатив.

За словами заступника Вінницького міського голови Андрія Очеретного, ці проєкти спрямовані не лише на розвиток комфорту у місті, а й на приєднаних територіях. Таким чином маємо 5 проєктів, які покращать благоустрій в районі Тяжилова, села Щіток, Стадниці тощо. Крім того, два проєкти охоплять такі сфери, як медицина та культура, і ще три стосуються безпосередньо освіти.

“Нагадаю, минулого року конкурс проєктів БГІ був призупинений і всі видатки перенесли на 2023 рік. Причиною тому стали певні обмеження в частині фінансування, які наклала Постанова КМУ №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, - каже Андрій Очеретний. - Але попри складнощі нам все одно вдалося реалізувати дещо з запланованого. Маю на увазі модернізацію дитячого майданчика в районі Сабарова у 2022 році. Зараз ця рекреаційна зона дуже популярна серед місцевих мешканців, тож маємо надію на те, що десять запланованих проєктів на цей рік теж принесуть користь та радість вінничанам”.

Теми

Департамент правової політики та якості

Контакти:
(0432) 59-50-42
law@vmr.gov.ua

Ще новини за темами «Громадська участь»

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Геопортал Вінниці

У сервісі можна залишити звернення щодо різних питань життєдіяльності міста