Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтували інженерні мережі у 30 будинках

06 грудня 2021, 10:06

У Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках. Роботи проводять на умовах співфінансування з мешканцями. Цього року капітальний ремонт інженерних комунікацій провели у 30 багатоповерхівках.

Щороку у Вінницькій міській територіальній громаді у багатоквартирних будинках ремонтують інженері мережі, лагодять ліфти, замінюють вікна. Здебільшого ці роботи виконують за програмою співфінансування. Умови участі незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці. Останнім часом найпопулярнішим видом ремонтів залишається заміна інженерних мереж.

«Цього року ми планували відремонтувати інженерні мережі у 17 багатоквартирних будинках. Втім, завдяки економії коштів за підсумками тендерних процедур і активності самих мешканців та програмі співфінансування, нам вдалося капітально відремонтувати інженерні комунікації у 30 багатоповерхівках. На двох об’єктах роботи ще тривають», - розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Також директор департаменту житлового господарства нагадав, що у багатоповерхівках, де створюють ОСББ, є можливість зробити один капітальний ремонт виключно за бюджетні кошти. А якщо будинок зведений до 1970 року, то фінансова підтримка надається на ремонт двох конструктивних елементів висотки.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Житлове господарство

Інформаційна веб-сторінка щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста