Цьогоріч у дворах вінницьких висоток облаштували 267 паркомісць

22 жовтня 2021, 10:20

Впродовж 2021 року у Вінниці під час капітальних робіт з благоустрою облаштували 267 паркомісць на 19-ти прибудинкових територіях.

Щороку відремонтованих дворів у Вінниці стає більше. До їх відновлення у місті підходять комплексно. Ремонтують не тільки асфальтобетонне покриття, а й попередньо замінюють зовнішні інженерні мережі, облаштовують відмостки біля будинків та роблять благоустрій територій. Більшість таких робіт проводиться на умовах співфінансування з мешканцями. При цьому 70% фінансує міська рада, 30% – співвласники багатоповерхівок.

Кілька років тому мешканці багатоквартирних будинків почали зосереджувати свою увагу на зонуванні прибудинкових територій, а також впорядкуванні місць для паркування автомобілів.

«Минулого року облаштували 221 паркомісце на 10 прибудинкових територіях багатоповерхівок. В цьому році ми облаштували паркувальні майданчики у 19 дворах. Ці роботи виконуються виключно на умовах співфінансування. Приємно, що вінничани беруть активну участь у впорядкуванні своїх прибудинкових територій і долучаються до міських програм співфінансування», – зазначив директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради