Цієї осені у дворах вінницьких багатоповерхівок висадили 800 дерев

12 листопада 2021, 10:35

У Вінницькій міській територіальній громаді цьогоріч завершили озеленення дворів багатоповерхівок. На 164 прибудинкових територіях висоток висадили 800 молодих дерев.

Зокрема, у дворах вінницьких багатоквартирних будинків висадили 153 липи, 388 кленів, 98 платанів та 161 робінію.

«Ці види дерев характерні для нашого клімату, добре приживаються і мають гарну крону. Саджанцям більше трьох років. Їх висота сягає від 2,5 м. Діаметр стовбура – від 5 см. Після висадки дерев ми розповідаємо мешканцям будинків, як доглядати за саджанцями», - каже начальник відділу поточного утримання будинків та прибудинкових територій департаменту житлового господарства міської ради Павло Кедись.

За результатами щорічного всеукраїнського муніципального опитування, яке цьогоріч проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI), Вінниця є лідером серед українських міст з облаштування дворів та прибудинкових територій багатоповерхівок та зі збереження екології і навколишнього середовища.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради