Тепер вінничани можуть голосувати за проєкти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» ще й за допомогою персоніфікованої муніципальної картки

04 жовтня 2021, 15:17 (Відредаговано 04 жовтня 2021, 15:36)

З 1 жовтня у Вінниці стартувало голосування за проєкти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Донині вінничани могли віддавати свої голоси кількома способами, обравши для себе найзручніший. Підтримати проєкти можна у пунктах голосування, заповнивши друкований бланк або через всеукраїнську платформу е-DEM «Громадський бюджет-Вінниця». А відтепер проголосувати можна й за допомогою персоніфікованої муніципальної картки вінничанина.

У цьому році на конкурс «Бюджет громадських ініціатив» винесено 48 проєктів: 32 великих та 16 малих. Для реалізації на території Вінниці пропонується 25 великих та 11 малих проєктів, а на старостинських округах: 7 – великих та 5 – малих.

«Вінничани можуть підтримати проєкти в пунктах голосування: Прозорих офісах і бібліотеках територіальної громади, заповнивши друковані бланки для голосування. Віддати голос за проєкти можна й через всеукраїнську платформу е-DEM «Громадський бюджет-Вінниця». Також в цьому році проголосувати можна за допомогою муніципальної картки вінничанина. Голосування можливе через POS-термінали, які розміщені в Прозорих офісах, бібліотеках ВМТГ та приміщенні КП «Вінницякартсервіс», – каже заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради Володимир Хорошев.

Щоб містяни могли проголосувати за допомогою муніципальної картки вінничанина, у пунктах голосування встановили POS-термінали, а відповідальні особи пройшли навчання щодо використання муніципальних карток.

Для того, щоб проголосувати через пост-термінал, потрібно мати при собі персоніфіковану муніципальну картку. Обрати на POS-терміналі номер того проєкту, за який вінничанин бажає віддати свій голос та прикласти до нього картку. Після цього голос буде зараховано та зафіксовано системою. Охочі можуть проголосувати за чотири різні проєкти - два великих та два малих. У голосуванні мають право брати участь жителі ВМТГ віком від 16 років.

Теми

Департамент правової політики та якості

Контакти:
(0432) 59-50-42
law@vmr.gov.ua

Ще новини за темами «Громадська участь»

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Бюджет громадських ініціатив

Бюджет громадських ініціатив - це інструмент активних громадян для покращення Вінницької міської територіальної громади